Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Wypożyczalnia samochodów - Jelenia Góra
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Wypożyczalnia samochodów - Jelenia Góra  (Przeczytany 1368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafbujak

• Newbie
  • *
Wypożyczalnia samochodów - Jelenia Góra
« dnia: Październik 30, 2016, 11:15:42 pm »
Będę niedługo w Jeleniej Górze, kolega poleca mi pożyczenie samochodu w PANEK. Znacie tą wypożyczalnię? Mówił, że nie miał z nimi żadnych problemów. Jakieś refleksje? A może znacie coś jeszcze na terenie miasta?

krust_80

• Newbie
  • *
Odp: Wypożyczalnia samochodów - Jelenia Góra
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2016, 11:49:29 pm »
W przypadku Panka miałem styczność dwukrotnie. Raz OC sprawcy i drugi raz na weekend jak przyleciałem do kraju i trzeba było auta na szybko. W pierwszym wyapdku fajnie pomogli z formalnościami po kolizji, w drugim - zero problemów ze zwrotem samochodu, nikt mi go z lupą nie oglądał, na dodatek zwróciłem w innym punkcie zamiast przy lotnisku.

piotrzz04

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2017, 06:34:23 pm »
Jeżeli znajdą się tu także turyście z Jeleniej i nie tylko, zamierzający odwiedzić Poznań, zastanówcie się tez nad wynajmem samochodu. Ja tak zrobiłem i wycieczka okazała się super. Firma http://fatcar.pl/ udostępniła nam samochód sa super cenę i wygodnie mogliśmy całe miasto zwiedzić. Auto podstawiają gdzie tylko checie, więc jest to mega wygodne :)

Alisa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2017, 12:23:10 pm »
To u mnie to standard, że samochód zawsze wypożyczam z PHU "Ryki" - wypożyczalnia samochodów w Białymstoku gdzie jeżdżę na wakacje do rodziny i mam tam trochę objazdów więc komunikacją nie opłacałoby mi się podróżować po podlaskim. W Jeleniej nie wypożyczałam jeszcze auta ale dobrze wiedzieć co mamy tu pod ręką.

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 43 zapytaniami.