Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Ubranie na imprezę
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Ubranie na imprezę  (Przeczytany 774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maryś

• Newbie
  • *
Ubranie na imprezę
« dnia: Październik 17, 2016, 09:12:26 pm »
Witajcie. Dostałam zaproszenie na parapetówkę. I nie wiem jak się ubrać na taką imprezę (nigdy nie byłam). Możecie mi doradzić. Na co dzień ubieram się dość zachowawczo, wydaje mi się, że na taką imprezę mogłabym "zaszaleć" i ubrać coś luźniejszego, a jednocześnie bardziej ekstrawaganckiego. Od dawna podobają mi się na przykład takie szorty:

fot. http://magmac.pl/24-spodenki-szorty-damskie
Nadawałyby się Waszym zdaniem? Nie chce też wyglądać "dziwnie" i gdyby się okazało że większość osób ma jeansy to pewnie bym się czuła dziwnie. :-) Dlatego też w pierwszej kolejności prosze o informację jak ludzie zwykle się ubierają na taką imprezę (bazując na Waszym doświadczeniu). To mi wiele rozjaśni.

Skrzydłoszpony

• Newbie
  • *
Odp: Ubranie na imprezę
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2017, 10:21:08 pm »
Moja dziewczyna ubiera się na takie imprezy najczesciej w jeansy. z doświadczenia wiem, ze parapetówka to luźna impreza i nie ma co się zafiksowywac na punkcie stoju, a na pewno nie ma sensu ubrac się zbyt elegancko, bo możesz trochę odstawac. Generalnie to dzisnow to ona dobiera zawsze jakąś luźną (ale dziewczęcą) koszule w stylu tych: https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/bluzki-tuniki Może będzie to dla Ciebie jakas podpowiedź. W kazdym razie duzo też zalezy od charakteru imprezy, możesz się delikatnie dopytac znajomych czy to będzie jakaś impreza plenerowa (grill?) czy planują jakies wyjście w miasto - to pozwoli się odpowiednio przygotowac i dobrac odpowiednie elementy stroju.

idzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2017, 10:23:07 pm »
Parapetówka parapetowce nierówna. Czasem na takiej imprezie można spotkac własne elegancko ubrane kobiety. Elegancko czyli np. w takich kieckach: http://magmac.pl/26-spodnice-damskie Byłem już na kilku parapetówkach i zawsze to wygladało trochę inaczej. Dzisiaj moda to eklektyzm w czystej postaci więc ubierz się tak byś czula się dobrze a resztą się nie przejmuj. Uważam, że akurat kwestia stroju jest sprawą bardzo indywidualną i na takiej imprezie nie ma mowy o "odstawaniu" z tak błahego powodu jak stój. Zawsze się tez można zapytać gospodarzy jaki charakter będzie miała ta imprezka.

arbiter

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2019, 08:29:55 pm »
W sumie to masz racje.

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 43 zapytaniami.