Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Ubranie na imprezę
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Ubranie na imprezę  (Przeczytany 659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maryś

• Newbie
  • *
Ubranie na imprezę
« dnia: Październik 17, 2016, 09:12:26 pm »
Witajcie. Dostałam zaproszenie na parapetówkę. I nie wiem jak się ubrać na taką imprezę (nigdy nie byłam). Możecie mi doradzić. Na co dzień ubieram się dość zachowawczo, wydaje mi się, że na taką imprezę mogłabym "zaszaleć" i ubrać coś luźniejszego, a jednocześnie bardziej ekstrawaganckiego. Od dawna podobają mi się na przykład takie szorty:

fot. http://magmac.pl/24-spodenki-szorty-damskie
Nadawałyby się Waszym zdaniem? Nie chce też wyglądać "dziwnie" i gdyby się okazało że większość osób ma jeansy to pewnie bym się czuła dziwnie. :-) Dlatego też w pierwszej kolejności prosze o informację jak ludzie zwykle się ubierają na taką imprezę (bazując na Waszym doświadczeniu). To mi wiele rozjaśni.

Skrzydłoszpony

• Newbie
  • *
Odp: Ubranie na imprezę
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2017, 10:21:08 pm »
Moja dziewczyna ubiera się na takie imprezy najczesciej w jeansy. z doświadczenia wiem, ze parapetówka to luźna impreza i nie ma co się zafiksowywac na punkcie stoju, a na pewno nie ma sensu ubrac się zbyt elegancko, bo możesz trochę odstawac. Generalnie to dzisnow to ona dobiera zawsze jakąś luźną (ale dziewczęcą) koszule w stylu tych: https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/bluzki-tuniki Może będzie to dla Ciebie jakas podpowiedź. W kazdym razie duzo też zalezy od charakteru imprezy, możesz się delikatnie dopytac znajomych czy to będzie jakaś impreza plenerowa (grill?) czy planują jakies wyjście w miasto - to pozwoli się odpowiednio przygotowac i dobrac odpowiednie elementy stroju.

idzik

• Newbie
  • *
Odp: Ubranie na imprezę
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2017, 10:23:07 pm »
Parapetówka parapetowce nierówna. Czasem na takiej imprezie można spotkac własne elegancko ubrane kobiety. Elegancko czyli np. w takich kieckach: http://magmac.pl/26-spodnice-damskie Byłem już na kilku parapetówkach i zawsze to wygladało trochę inaczej. Dzisiaj moda to eklektyzm w czystej postaci więc ubierz się tak byś czula się dobrze a resztą się nie przejmuj. Uważam, że akurat kwestia stroju jest sprawą bardzo indywidualną i na takiej imprezie nie ma mowy o "odstawaniu" z tak błahego powodu jak stój. Zawsze się tez można zapytać gospodarzy jaki charakter będzie miała ta imprezka.

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 41 zapytaniami.