Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Płyty granitowe chodnikowe
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Płyty granitowe chodnikowe  (Przeczytany 704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gracjela

• Jr. Member
  • **
Płyty granitowe chodnikowe
« dnia: Maj 19, 2016, 05:02:33 pm »
Jak sądzicie, czy warto zainwestować w takie rozwiązanie, jak płyty granitowe chodnikowe , ażeby oczywiście ułożyć z nich chodnik? Już niedługo ma się pojawić u mnie ekipa, która zajmie się niwelacją terenu i ogólnie przygotowaniem go do układania kostki, jednak nie wiem jeszcze do końca, na jaki materiał najlepiej byłoby się zdecydować, jak sądzicie?

karinn33d

• Newbie
  • *
Odp: Płyty granitowe chodnikowe
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2016, 01:04:31 pm »
Ciekawe rozwiązanie z tymi płytami granitowymi, jest wiele ciekawych możliwości i rozwiązań w dzisiejszych czasach, według mnie jednym z najlepszych rozwiązań to kashmir gold ! Świetny kamień budowlany, pochodzi z Indii i jest niesamowicie wytrzymały i świetnie się prezentuje, można go w jednej z polskich firm zamówić, nada się idealnie na elementy zewnętrzne do ogrodów, schodów czy tarasu.

Gracjela

• Jr. Member
  • **
Odp: Płyty granitowe chodnikowe
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2019, 08:06:52 am »
Na pewno jest to ciekawa opcja. Jeżeli jednak chcemy poznać inne, dostępne w tym zakresie rozwiązania, niewątpliwie warto odwiedzić blog budowlany MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/blog . Jest on tworzony przez ekspertów, w tym wykonawców oraz projektantów, dzięki czemu możemy śmiało polegać na ich wiedzy, a tym samym wybrać możliwie jak najlepsze materiały i technologie.

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 44 zapytaniami.