Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Komu zlecić zrobienie strony?
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Komu zlecić zrobienie strony?  (Przeczytany 808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

idzik

• Newbie
  • *
Komu zlecić zrobienie strony?
« dnia: Kwiecień 17, 2016, 08:15:46 pm »
Witajcie. Im dłużej się nad tym zastanawiam w tym większej kropce jestem. Chce żeby tymi wszystkii kwestiami (wybór odpowiedniego serwera etc.) zajął się ktoś "za mnie". Nie orientuje się w tych tematach, a i też nie mam czasu na zgłębianie tej wiedzy. O ile orientuję się jak to wygląda cenowo bonp. analizowałem sobie ofertę od  https://www.nazwa.pl/strony-www/ o tyle nie wiem jakiego transferu czy powierzchni potrzebuję, nie mówiąc już o tym, czy ma to być strona responsywna itd. Potrzebuję jakiegoś wsparcia jeśli chodzi o cały proces wybierania poszczególnych opcji aż do konfiguracji i obsługę - a przynajmniej dotyczy to początkowego okresu. Gdzie szukać ludzi skłonnych się tym zająć, odpowiedzialnych, rzetelnych i znających się na rzeczy?

Bost

• Jr. Member
  • **
Odp: Komu zlecić zrobienie strony?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2016, 01:53:39 pm »
Poszukaj jakiegoś webmastera korzystając np. z serwisów ogłoszeniowych. Najlepiej darmowych. Sporo ich w sieci. Np. praca w bielsku, praca w katowicach. Płatne też są ale po co płacić? :)

Gracjela

• Jr. Member
  • **
Odp: Komu zlecić zrobienie strony?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2019, 10:57:03 pm »
Przy odrobinie wprawy, stronę internetową możemy wykonać samodzielnie. Przy czym niewątpliwie warto pokusić się o lekturę artykułu na blogu https://stworzycstrone.pl/platne-szablony-wordpress/ . Dotyczy on płatnych szablonów do WordPressa, z którego korzysta wiele osób, chcących za darmo wykreować swoją witrynę. Znajdziemy w nim wiele ciekawych informacji i jak się okazuje, takie rozwiązania nie wpływają tylko i wyłącznie na wizualną atrakcyjność witryny:).

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 41 zapytaniami.