Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Jaki sport lubicie?
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Jaki sport lubicie?  (Przeczytany 4969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malamumia

• Newbie
  • *
Odp: Jaki sport lubicie?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 19, 2017, 02:49:36 pm »
Ja polecam Ci np badmintona jest to swietna forma rozrywki . Sam trenowałem kilka lat ten sport rozwija szybkość kondycję i cierpliwość w dążeniu do wyznaczonych celów . Możesz zapisać się do jakiegoś klubu ten sport się bardzo szybko rozwija
blog o życiu

swedich

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 07, 2017, 12:59:41 am »
Aktualnie dużo biegam i jeżdżę na rowerze, bo chce schudnąć. Przeszłam też na specjalną dietę i troszkę mój organizm zaczął się buntować, bo pojawiły się zaparcia, ale kuracja dicopegiem 10g szybko tę sprawę załatwi, oczyszczę organizm i pójdzie jak z płatka :)

Bost

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2017, 09:24:58 am »
Ze sportów to najbardziej lubię rower i bieganie. Teraz przygotowuje się nawet do pół maratonu Krakowskiego 30 kwietnia. Przeglądam sklep gdzie oferują ciekawe obuwie męskie adidas i zastawiam się na zakupem jakiś fajnych bucików z tej okazji :D

dalkadil

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 22, 2017, 06:30:27 pm »
Piłka Nożna, Hokej MT, Boks, Rugby

megan22

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 23, 2017, 08:24:42 am »
U nas chyba każdy w rodzinie uwielbia jeździć na rowerze, ja jeszcze nie skompletowałam własnego sprzętu ale korzystamy często z takiego miejsca jak  wypożyczalnia tandemów na WygodnyRower.pl i to jest obecnie najlepsza opcja bo nie ma problemu z przechowywaniem rowerów zimą

monimm82

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 22, 2017, 10:54:02 am »
Ja to chyba najbardziej pływanie, ponieważ mogę go uprawiać cały rok. Baseny sa otwarte niezależnie od pogody, jednak w lato lubie przejsc sie nad jezioro i tam poplywac. Bardzo pomocna dla mnie byla szkołka plywacka http://www.akademiaplywakow.pl/ .To dzieki tym lekcją zaczęłam pływać już pół wyczynowo ;)

MacieX822

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2017, 09:39:38 am »
Ja to najbardziej dłuugie piesze wędrówki i bieganie :) Dlatego też wybieram takie kierunki wakacyjne http://happyapartmentstenerife.com/pl/teneryfa-dla-aktywnych/ gdzie mogę uprawiać taka aktywność fizyczna

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 49 zapytaniami.