Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Polecicie coś?
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Polecicie coś?  (Przeczytany 4526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Radek

• Newbie
  • *
Polecicie coś?
« dnia: Czerwiec 02, 2014, 07:18:43 pm »
Coś lekkiego, dla faceta?
Wiem, że raczej większość książek pisanych jest dla kobiet. Nie czytam zbyt wiele, więc nie mogę określić za bardzo jakie gatunki są dobre na relaks dla facetów

Marino

• Newbie
  • *
Odp: Polecicie coś?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2015, 12:59:41 pm »
To ja Ci polecę coś, co mi się spodobało. Poszukaj Chucka Palahniuka - Fight Club na początek albo Irvine'a Welsha - Trainspotting. Na podstawie obu powstały dobre filmy, ale nawet jak je widziałeś, to czytanie książek będzie i tak przyjemnością.

rooibos_z_miodem

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2016, 11:56:43 am »
"Pamiętam cię" - horror

cessannik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2017, 05:52:42 pm »
Właśnie szukam pożyczki, bo chciałabym wysłać moje dzieci na obóz sportowy. Znajomi doradzali mi, abym zdecydowała się na firmę AASA. Takto – pożyczki ratalne przez internet Mogłabym to zrobić szybko i sprawnie bo są to chwilówki przez internet Filarum na dowód . Czy słyszeliście może o nich? Byłabym ogromnie wdzieczna za jakiekolwiek informacje ! Pozdrawiam

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 44 zapytaniami.