Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Nasze ogrody
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Nasze ogrody  (Przeczytany 3093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

swedich

• Newbie
  • *
Odp: Nasze ogrody
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 30, 2017, 12:34:37 am »
Ja też nie miałam pomysłów, do czasu jak zaczęłam wertować internet. Znalazłam w nim naprawdę wiele fajnym inspiracji : http://domifikacje.pl/cos-z-niczego/stolek-z-pnia/ . Wykonałam na przykład stołek z pnia :) A fotele z palet, oświetlenie ze starych żarówek z domu... tak wiele pomysłów jest na tym blogu, że spokojnie można urządzić ogród bez wydawania jakiejś większej gotówki :)

Gracjela

• Jr. Member
  • **
Odp: Nasze ogrody
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2019, 07:16:16 am »
Takie inspiracje na pewno bardzo się przydadzą. Jeżeli jednak ktoś nie do końca jest pewnym tego, jaką kosiarkę wybrać do ogrodu, bo tak naprawdę bez niej ani rusz, wiele fajnych inspiracji znajdzie na trawnikmarzen.pl/najlepsza-kosa-spalinowa-to i moim zdaniem zdecydowanie warto zapoznać się z dostępnymi tam artykułami, ułatwią nam one bowiem ostateczny wybór.

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 38 zapytaniami.