Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Nasze ogrody
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Nasze ogrody  (Przeczytany 3262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WiedźmaLeśna

• Newbie
  • *
Nasze ogrody
« dnia: Luty 07, 2014, 06:21:41 pm »
Urządzam swój ogród. Pochwalcie się swoimi. Tyle piękna wokół nas, podzielmy się :)

najw

• Newbie
  • *
Odp: Nasze ogrody
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2014, 02:23:43 pm »
Widzę mały odzew. Ja niestety mieszkam w bloku i ogrodu nie posiadam, jedynie pare doniczek na balkonie. Byłem ciekaw jak wyglądają wasze.

Annika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2014, 11:38:22 am »
Ja może powiem, że od zawsze podobały mi się ogrody japońskie. Ale chyba do tego trzeba mieć naprawdę świetne warunki. Zresztą sama jestem ciekawa, jakie macie kawałki zieleni w pobliżu siebie  ;)

wybor

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2014, 07:57:20 pm »
Ja zastanawiam się nad zbudowaniem zimowego ogrodu. Bardzo podoba mi się ten pomysł. Swoim ogrodem chwalić się nie będę, bo uwierzcie mi, że nie mam czy się chwalić.
Kreatywne fartuchy

WiedźmaLeśna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2014, 08:17:54 pm »
Warto sadzić żywołot? Czy lepiej zrobić jakieś solidne ogrodzenie? Tak, aby się od sąsiadów zasłonić? I nikt nie pochwali się swoim ogrodem? Naprawdę?

Justyna70

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2015, 03:32:28 pm »
Niedawno kupiłam dom. Stoi on w samym środku mojej działki która ma blisko 21 arów.  Nie ma tam ani krzewów ani drzewek stan ogrodu jest faktycznie surowy jakby tak można powiedzieć.  Przyjaciółka doradziła mi abym zrobiła sobie altankę i oczko wodne. Niestety po namyśle stwierdziłam, że sama nie dam rady. Zadzwoniłam do firmy Trawarica http://trawarica.pl/ opowiedziałam o co mi chodzi. Mam już projekt, wiosnę już widać za oknem :)  Jak będzie gotowe wrzucę zdjęcia  :)

Marino

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2015, 10:48:39 pm »
Racja, racja, kto ma ogród ten ma, ale w blokach na balkonach ciężko o dobry ogródek, chociaż pomidora można wyhodować ;) Czy tylko ja mam przeczucie, że osoba wyżej wcale nie wrzuci zdjęci ogrodu? ;)

kozak

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 02, 2015, 06:50:47 pm »
Niestety żywopłot nie urośnie z dnia na dzień. Ja odgrodziłem się od sąsiadów drewnianym płotem. Jedynym minusem jest konieczność malowania ogrodzenia co parę lat.

Ronaldynio

• Newbie
  • *
    • Sprzątam mieszkania i domy - Tanio
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2016, 09:12:00 am »
Jestem początkującym działkowiczem - niedawno kupiłem mały ogródek. Czy sądzicie, że już należy przycinać drzewka ? Słoneczko wyszło, ciepło się robi, a ja mam ze 3 jabłonki.

Bost

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2016, 11:27:02 am »
Jak szukasz solidnego ogrodzenia to polecam ogrodzenia systemowe tarnowskie góry. Mam i jestem zadowolony.

TokarskiA

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2016, 01:43:53 pm »
drzewka można przycinać oczywiście nie wszystkie, ale warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

viola45

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2017, 05:21:53 pm »
Ja mogę Wam polecić bardzo fajny i sprawdzony internetowy sklep ogrodniczy, w którym można kupić nie tylko środki ochrony roślin, ale również nawozy, narzędzia, jak i wiele innych rzeczy. Ja tam kupowałam ostatnio agrowłókniny, które służą do ochrony roślin przed mrozem: https://sklepdlaogrodu.pl/pl/c/Agrowlokniny/2281596

megan22

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 14, 2017, 08:58:51 am »
W moim ogrodzie będzie sporo pracy na wiosnę, jesienią go trochę zaniedbałam, oglądam kosy spalinowe, na pewno muszę taki sprzęt sobie na wiosnę kupić, bo ciągłe wypożyczanie jest męczące i kosztowne.

Dezydery

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2017, 01:47:58 pm »
Co sądzicie o drewnianych saunach ? Szukałem czegoś ciekawego do mojego ogrodu i natknąłem się na ofertę tej firmy [/size]http://www.geisser.pl/produkty/[/color][/size], zapowiada się bardzo ciekawie . Chyba zdecyduje się na taką saune. [/color]

Cellina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2017, 12:29:33 pm »
Teraz mój ogród wygląda pięknie,ale kiedyś miałam wielki problem,nie bardzo wiedziałam jak mam się zabrać do jego tworzenia.Wtedy natrafiłam na stronę http://ogrody-perspektywa.com.pl/           Znalazłam u nich pełno artykułów dotyczących pielęgnacji ogrodu,zakładania ogródków ziołowych i warzywnych.Dzięki nim mogłam zabrać się za swój własny kawałek ziemi przed domem.

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.209 sekund z 74 zapytaniami.