Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  pomocny serwis matematyczny, przystępne objaśnienia, e-kursy
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: pomocny serwis matematyczny, przystępne objaśnienia, e-kursy  (Przeczytany 2743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tales

• Newbie
  • *
pomocny serwis matematyczny, przystępne objaśnienia, e-kursy
« dnia: Sierpień 22, 2013, 11:44:48 am »
Zapraszamy do zapoznania się z serwisem matematycznym www.tales.edu.pl
Zdajesz niedługo maturę, albo matematyka jest dla Ciebie zbyt trudna?

Dla wszystkich, którzy nie rozumieją matematyki i mają kłopoty z jej nauką. Tales w przystępny sposób, krok po kroku pomaga objaśniając poszczególne zagadnienia. Innowacyjna forma  kursów online, multimedialne prezentacje. Matematyka staje się prosta. :)
Zarejestruj się za darmo i wypróbuj działanie serwisu!

mierzo

• Newbie
  • *
Odp: pomocny serwis matematyczny, przystępne objaśnienia, e-kursy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2015, 11:39:21 am »
Dla osób, które szukają materiałów, nie tylko z matematyki ale też z innych przedmiotów mogę przy okazji tego tematu podrzucić link do http://www.wymiennik.com - sporo notatek z wykładów, ćwiczeń, plus opracowania i ściągi jakby ktoś był w sytuacji podbramkowej :) Jest sporo przedmiotów z różnych uczelni więc można łatwo znaleźć to czego się potrzebuje.

samotnia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2015, 09:58:35 pm »
Jeśli chodzi o kursy i szkolenia online zawsze miałam jakąś wewnętrzna blokadę, ale myślę, że moge o tym mówić w czasie przeszłym. Teraz jesli miałabym się zająć czyms dodatkowo (w sensie nauki) to tylko online, to nie tylko jak dla mnie spora oszczędność czasu, ale i pieniędzy (polecam sobie porównac ceny w Waszych miastach, np. korepetycje z jakiegos języka do cen kursów online). Zastanawiam się też nad czymś co na tej stronie zostalo okreslone mianem "trening online" - http://www.wsipnet.pl/zeszyty-cwiczen/gimnazjum/ czy to tez jakaś forma kursu, tylko dla młodziezy gimnazjalnej? Co prawda nie wiem jak u tak młodych ludzi jest z motywacją (podejrzewam, że kiepsko) ale cóż, forma jak najbardziej odpowiednia. Nie uważacie?

rybko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2015, 11:37:26 pm »
Rzeczywiście dobrze że z matematyki, ponieważ wiele osób ma z nią problemy.

portsmouth0x

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2016, 03:06:52 pm »
Kiedyś uczyłem się z portalu matemaks, bardzo dobrze wytłumaczone zadania. Można nadrobić braki jeśli się czegoś nie rozumie.

ryszarda

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2017, 09:46:09 pm »
Wiele osób też ma problemy z Excelem. Można uczyć się go online albo skorzystać z video kursu http://eduexcel.pl/ .

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 49 zapytaniami.