Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  Praca w Jeleniej Górze
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: Praca w Jeleniej Górze  (Przeczytany 7153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Poszukuję pracy

• Gość
Praca w Jeleniej Górze
« dnia: Marzec 04, 2013, 08:49:31 am »
Poszukuję pracy w Jeleniej Górze jako pracownik fizyczny za min.1200/1300 pln. netto - posiadam aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, ale bez prawa jazdy, uczciwy i pracowity podejmę pracę od zaraz.

tel.730035977

Polak

• Gość
Odp: Praca w Jeleniej Górze
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2013, 04:32:43 pm »
Praca jakakolwiek (prawie) fizyczna za godne - minimum - wynagrodzenie i z poszanowaniem podstawowych praw pracownika?... czy to jeszcze możliwe w Polsce? ;) bo skoro większość bazuje na kryzysie (u nas jest raczej spowolnienie), jest ciche pozwolenie na szarą strefę (PIP = lepus lapus), a umowy śmieciowe zbierają żniwo współczesnego niewolnictwa (sic!)
Czyli pracownik (i jego prawa) jest... śmieciem, którego można wykorzystać do zbijania swojego merkantylnego kapitału? ( w interesach nie ma sentymentów i wrażliwości), aby za jakiś czas - poprzez "głodowe" wynagrodzenie i mobbing - wywalić (lub sam pracownik rezygnuje) na przysłowiowy śmietnik - brukowej - pauperyzacji.

JPII - encyklika Laborem Excercens; II - Praca a Człowiek - praca a godność osoby... http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/jan_pawel_ii/encykliki/laborem.html

Tristan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2013, 04:57:22 pm »
Pisałem - jako Polak - bez logowania, i Tristan nie wchodził (w grę?) jako nazwa użytkownika, także teraz jest, i jako Polak nigdy nie będę uważał, cyt.klasyka z PO, że "polskość to nienormalność", czasem czuje się jak śmieć na polskim śmietniku historii, będąc zażenowanym i czasem w k...ionym na nasz ludzki-polski system znieczulicy i konformizmu.
Nie wierzę w poprawę bytu Polaków, tych najniżej postawionych - zwykłych pracowników, głównie fizycznych (choć młodzi i studenci nie mają lekko), bo nasz system + PO ( z rządem na czele) = Powolne-Biologiczne-Uśmiercanie-Narodu-Polskiego (!)
 Fatalnie niskie pensje, głodowe emerytury - co doprowadza, że nasze społeczeństwo nie tylko nie dożywione (nawet dzieci w szkołach) ale nie ma za co się leczyć, bo nie stać Ich na podstawowe medykamenty, i tak nie doleczone, doprowadza, że jesteśmy czołowym, demokratycznym państwem w Unii, gdzie letalność w porównaniu z innymi krajami (przepaść), jest porażająca (sic!)

Także prawa człowieka i związki zawodowe, zaprzedały się galopującej znieczulicy społecznej i partykularnym interesom (zarówno urzędnicy na poszczególnych szczeblach miejskich, ministrowie w rządzie, jak i po części prywatni przedsiębiorcy - choć zwykli zjadacze chleba (robotnicy-bezrobotni), też nie są bez winy)

sebmroz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:28:02 am »
Dla poszukujących pracy w Jeleniej Górze:

http://praca.gratka.pl/dolnoslaskie/jelenia-gora/

olga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2014, 11:14:20 pm »
Tutaj jest też sporo ogłoszeń o pracę z Jeleniej Góry http://praca.znajdzto.pl/dolnoslaskie/jelenia-gora/
W Polsce trudno znaleźć jest dobrą pracę bez wykształcenia i specjalizacji. Pozostaje kilka dróg, nie ma co narzekać. Zawsze można wyjechać za granicę. Do Niemiec daleko nie mamy. Można też wzbogacać swoje umiejętności, uprawnienia. Potrzeba sporo dobrych murarzy, spawaczy, kierowców. Czasem warto zainwestować w jakieś kursy zawodowe.

sebmroz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2014, 01:17:35 pm »
Praca dla kasjera/ sprzedawcy w Jelenie Górze, więcej:

http://praca.gratka.pl/oferta/kasjer-sprzedawca-2442856.html

Letti

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 11, 2016, 10:07:05 pm »
Ciężko się nie zgodzić z Olgą. Poza wszystkim, be urazy oczywiście, mineły już bezpowrotnie czasy, że Państwo nam coś dawało, zapewniało, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale dziś pracy trzeba po prostu aktywnie szukać, czasem wiąże się to z migracją, do większych ośrodków, tam gdzie praca jest, czasem trzeba wyjechać za granicę. Wiem, że to nie jest proste, czasem są to bardzo trudne decyzje, tak po prostu jest, nie mi to oceniać. W sumie od nas nie tak daleko choćby i do Wrocka czy do innych miast, a tam jak widać http://www.jobs.pl/praca/%C5%82%C3%B3d%C5%BA;c,4035 dosyć zróżnicowane oferty, więc może znajdziesz i Ty coś dla siebie. Niestety, prawie zawsze w życiu est "coś za coś", czasem wyjazd, mimo że początki mogą być trudne może wyjść nam na dobre.

idzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 04, 2016, 09:16:55 pm »
Mnie też, Tristanie denerwują pewne rzeczy, ale mam wrażenie, że o taki stan zadbaliśmy sami (jako społeczeństwo). Ja się zastanawiam nad wyjazdem, moja żona też. Wydaje mi się że dla niej taka praca https://promedica24.com.pl/praca-dla-opiekunek/praca-w-anglii/ stwarza jakieś realne możliwości których tu niestety na razie nie ma. Ja też na pewno coś znajdę. Czy ktos mnie zmusza do wyjazdu? Nie. Czy kogoś za to obwiniam - nie. Po prostu taki jest mój/nasz wybór. Nie szukałbym na silę winnych sytuacji na która tak do końca nie mamy wpływu.

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.19 sekund z 49 zapytaniami.