Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ekamyk11/domains/naszajelenia.pl/public_html/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3  ochrona -firma "formacja"s.c. z zabrza
NaszaJelenia.pl poleca serwis darmowych ogłoszen KrainaOgloszen.pl

Autor Wątek: ochrona -firma "formacja"s.c. z zabrza  (Przeczytany 7354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yetiiiiii

• Gość
ochrona -firma "formacja"s.c. z zabrza
« dnia: Listopad 06, 2012, 03:07:41 pm »
Z dobrego źródła wiem ze już wkrótce a nawet być może już ta firma będzie szukała chetnych do pracy w ochroniena terenie jeleniej góry. 8) 8)
Jeżeli chcesz pracować za 4 zł brutto na wypłatę czekać w nieskończoność nigdy nie móc załatwić jakiekolwiek sprawy w swoim zakładzie pracy,
To zatrudnij się u nich
zresztą http://slaskie.opinieofirmie.pl/formacja-sc-nosek-wojciech-i-krzyzanowski-ireneusz/74407

Ja

• Gość
Odp: ochrona -firma "formacja"s.c. z zabrza
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2012, 11:06:04 pm »
4zł  brutto czy netto?   Kurcze  bo to  chyba okazja :)

Kamil

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2012, 01:15:24 pm »
Jak w firmie   ochroniarskiej mozna pracować  za takie grosze? jak mozna pracować i wykonywać   swoje obowiązki?  Swiat spada na psy. A potem sie dziwią ze  sa kradzieże. Jaka płaca taka praca.

Andrzej

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2015, 06:03:33 pm »
Ja pracowałem w tej Firmie na Wojewódzkim Szpitalu w Sosnowcu, ostrzegam wszystkich kto chciałby pracować w tej firmie, żeby nie pracował. Formacja Zabrze to oszuści i złodzieje. Płacono po 3 złote za godzinę nawet jak miałem licencję, pieniądze płacili na raty, w 2014 roku przelali pracownikom na Święta Wielkanocne po 100 złotych a resztę wypłacali na 4 raty przez trzy miesiące. Złodziejska Firma, ludzie uciekają po miesiącu czasu z niej.

Kwalifikowany

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2015, 07:30:24 pm »
Hmm..za grudzień nie ma jeszcze pieniedzy..SZOK

stanisław

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2016, 10:10:02 pm »
Pracowałem u tych panów Krzyżanowskiego i Noska w firmie Formacja przy ochronie prokuratury.Wypłaty nie otrzymywałem terminowo a za ostatnie dwa miesiące pracy (luty i marzec) 2015 wypłaty nie otrzymałem mimo że pieniądze z prokuratury otrzymali.W nosie mają prawo i dalej szukają jeleni by ich na kolejne pieniądze naciągnąć.Ja jednak swoich należności dochodzę w sądzie

m890

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2017, 12:44:13 am »
masakra

Jelenia nieruchomoci KrainaOgloszen.pl Tablica ofert lokalnych Serwis komputerowy Jelenia Góra wJelonce
NaszaJelenia.pl

Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 49 zapytaniami.